Celkem v bazaru 97971 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2788 nových .

UV lampa - Elecro Quantum - Brno

UV lampa - Elecro Quantum nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 03.07.2018Zobrazeno: 983× / 44× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 26.700 Kč
Telefon: 724 130 323
Lokalita: Brno (okr. Brno-město)
WWW: http://www.elecro.cz

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Quantum je zcela nová technologie v oblasti bazénové techniky, která je již používána a schválena vysoce profilovanými průmysly, jako jsou nemocnice a společnosti pro čištění pitné vody.
Používá technologii fotokatalytické oxidace. Technologie má schopnost sterilizovat vysoce kontaminovanou vodu do pitné bez použití chemikálií. V praxi toto znamená, že za pomoci použití systému Quantum, můžeme výrazně snížit obsah chemikálií používaných pro dezinfekci bazénové vody jako je například chlor nebo peroxid vodíku.
Je navržen tak, aby mohl být snadno instalován do vašeho stávajícího systému. Quantum je maximálně bezpečný a i výrazně výkonnější než chlor, peroxid vodíku, UV nebo ozón. Fotokatalytická oxidace má nesmírně silný účinek se schopností okamžitě zničit viry, bakterie a patogeny a ještě více ohromující schopnost přeměnit opalovací krém, močovinu a další kontaminující látky zpět na jejich neškodnou molekulární formu.
Jedná se o první nákladově efektivní fotokatalytický oxidační prostředek speciálně určený pro bazénový průmysl, díky kterému si můžete užít skvělý pocit plavání v bazénu bez přítomnosti toxických látek. Nejen, že eliminuje nežádoucí vedlejší účinky - bolavé oči, svědící suchá kůže, zbarvené vlasy a silné pachy, ale také činí vodu křišťálově čistou a nejdůležitější je, že nepředstavuje žádné riziko pro plíce ani pro zdraví.
Všechny jednotky Quantum jsou dodávány spolu s indikátorem životnosti světelného zdroje (životnost 14 000 hodin); nebo s digitálním zobrazením životnosti světelného zdroje a dávkovacím čerpadlem k dávkování např. algicidu, sanosilu nebo aktivního kyslíku (OXA).
Další info získáte na tel. 724 13 03 23 nebo na stránkách http://www. elecro. cz Telefon: 724130323

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

60200 Brno , okres Brno-město, Jihomoravský kraj